Pag. 223 5 mei 2006 - N 27
eerste afl.vorige afl.volgende afl.sitemapwww.anjetdaanje.nl

Het feuilleton

borstel sneed door haar overvolle hoofd. De koorts was opnieuw gestegen. Haar rug deed pijn, haar neus liep, haar ogen traanden. Maar voor klagen was ze te trots.
‘Ga je straks mee naar de


‘Er werden kamervragen gesteld.

commissievergadering?’ zei Dizzy flemend, terwijl hij via de spiegel haar blik zocht. ‘Ik kan wel wat steun gebruiken.’
‘Volgens mij rooi je het uitstekend zonder mij.’
‘We zijn een team. Jij zet de feiten uiteen, en ik zwets er net zo lang omheen tot iedereen de draad volledig kwijt is en doet wat wij willen.’

Anjet Daanje schreef De januarikuur in 1998 als een spannende, maatschap-
pijkritische roman. Voor achtergrond-
informatie klik hier.
Een jaar lang verschijnt er iedere vrijdag om 14.00 uur een nieuwe aflevering van het vervolgverhaal.
Geef je mening over het feuilleton in het gastenboek.

De januarikuur
ANJET DAANJE
Aflevering 27
Dag tien
Om kwart voor negen kwam Dizzy Warja voor het ontbijt halen. Hij ging op zijn bed zitten. ‘Gaat het vandaag beter met je?’ vroeg hij zorgzaam.
Hoewel zijn opmerking impliceerde dat de onenigheid van gisteren het gevolg van haar griep was, en niet van een echt meningsverschil, beaamde ze kortaf: ‘Ja, prima.’ Ze stond voor de spiegel haar haar te borstelen. Iedere streek van de


z.o.z.